♥ | Robert Pattinson Fan CLub © 2009 | ♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥ | Robert Pattinson Fan CLub © 2009 | ♥

HoşgeLdiniz , Misafir.
Son Ziyaretiniz:
TopLam Mesajınız: 0
Son Üyemiz : https://robertfan.1talk.net/u80

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Karizmatik gizemli kişilik Robert, kalbini açarsa orda neler buluruz acaba ? :->

3 posters
YazarMesaj
RobertKolik
●Yeni Üye●
●Yeni Üye●
RobertKolik

Başarı Sistemi : 20

Karizmatik gizemli kişilik Robert, kalbini açarsa orda neler buluruz acaba ? :-> Empty
MesajKonu: Karizmatik gizemli kişilik Robert, kalbini açarsa orda neler buluruz acaba ? :->   Karizmatik gizemli kişilik Robert, kalbini açarsa orda neler buluruz acaba ? :-> EmptyPtsi Haz. 14, 2010 11:51 am

1. Şöhret sosyal ilişkilerini nasıl etkiliyor?
- "Çocukluğumdan beri hayatımda olan tüm dostlarım, yakın çevrem hala benim yanımdalar. Çünkü ben onları yüzyıllardır tanıyorum ve ilişkilerim hiçbir şekilde değişmedi, herşey aynı. Ama yeni tanıştığım insanlarla bazen sıkıntılar yaşıyorum. Özellikle kalabalık bir ortama girdiğimde herkesin dönüp bana bakması, birilerinin birşeyler söylemek istiyormuş gibi durması ya da bana birşeyler satmaya yada teklif etmeye çalışmaları bazen çok can sıkıcı olabiliyor. Çoğunlukla başıma kötü birşey gelmiyor, ama gelme ihtimaliyle yaşamak çok rahatsızlık veerici."
2. En sevdiği filmler hangisi?
- "Geçenlerde dvd.de "Davetsiz Çapkınlar" filmini izledim. Owen Wilson.ın başrolde oynadığı bu film, bence bir harikaydı. Mel Gibson.ın "Cesur Yürek"i de sanırım hayatımın filmi. Geçen gün onu da tekrar izledim. Vizyona girdiği dönemdei dört kez izlemiştim. Bu arada neredeyse 2 yıldır sinemaya gidemiyorum. Çünkü oraya gittiğimde de insanlar yine bir şekilde tepi verecekler ve bu durumdan gerçekten nefret ediyorum. O yüzden evime en kısa zamanda dev bir ekran almayı düşünüyorum. Belki de küçük özel bir sinama salonu bulmalıyım"
3. Kendini romantik buluyor musun?
- "Sanırım romantik biriyim, ama sizin düşündüğünüz gibi kızlara karşı değil. Daha çok durumlar karşısında fikirlerim konusunda romantiğim. Yani bir çok şeyi kafamda idealize ediyorum. Hayata karşı duygusal bir bakış açım var. Örneğin 'Remeber Me' filminde oynamamın en önemli sebebi, fimin New Yrk.ta çekiliyor olmasıydı. Çünkü New York.un en pahalı semtlerinden birinde yaşayan bir üniversiteli bir gencin hayatını oynamak bana çok ilginç geldi. Sadece trilyoner bankacıların yaşadığı bu muhitte bir öğrencinin yaşamının çok cool olacağını düşündüm. Sonra da bunu yapmak istediğime karar verdim.."
4. Kristen.la nişanlanacaklar mı?
- "Bu söylenti gerçekten bir saçmalık! Nereden çıktığını bilmiyorum. Kristen, benim arkadaşım. Onunla çalışmayı çok seviyorum. Yaşından çok daha olgun biri ve gerçekten çok profesyonel... İyi bir rol arkadaşına sahip olmak çok önemli ve Kristen bu konuda mükemmel." diyen Rob, "Kristen hamile" diye çıkan haberlere, el ele gz göze görünmelerine rağmen hala arkadaş olduklarını iddia ediyor. Belki de gerçekten öyleler, kim bilir :->
sena gokturk ...
●Yeni Üye●
●Yeni Üye●

Başarı Sistemi : 1

Karizmatik gizemli kişilik Robert, kalbini açarsa orda neler buluruz acaba ? :-> Empty
MesajKonu: Geri: Karizmatik gizemli kişilik Robert, kalbini açarsa orda neler buluruz acaba ? :->   Karizmatik gizemli kişilik Robert, kalbini açarsa orda neler buluruz acaba ? :-> EmptyCuma Ağus. 06, 2010 4:01 pm

nasıl yhaa gerçekten sevgili degiler miii wowwwwwwwwwwwwwwwwww oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!
o kadar mutluyum ki .... robb askımmmmmmmmmm seni sevbiyorumm sana olurumm
edwardndl
●Yeni Üye●
●Yeni Üye●
edwardndl

Başarı Sistemi : 52

MesajKonu: Geri: Karizmatik gizemli kişilik Robert, kalbini açarsa orda neler buluruz acaba ? :->   Karizmatik gizemli kişilik Robert, kalbini açarsa orda neler buluruz acaba ? :-> EmptyPaz Ağus. 08, 2010 8:55 am

süper yaaa çok MUTLU OLDUM ŞU ANDA İNANAMAYACAKSINIZZ Very Happy
RobertKolik
●Yeni Üye●
●Yeni Üye●
RobertKolik

Başarı Sistemi : 20

MesajKonu: Geri: Karizmatik gizemli kişilik Robert, kalbini açarsa orda neler buluruz acaba ? :->   Karizmatik gizemli kişilik Robert, kalbini açarsa orda neler buluruz acaba ? :-> EmptyPerş. Ağus. 12, 2010 3:11 pm

eveet sonra da çıktıklarını açıklamışlar :-[

Karizmatik gizemli kişilik Robert, kalbini açarsa orda neler buluruz acaba ? :->
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Robert
» robert Pattinson'un BiyoqrafiSi
» Bu Kezde Robert Frikik Verdi!
» Robert Pattinson - Kristen Stewart :-]
» Robert'la ilgili sorulara cevap verdi!